درباره ویکی فیک

با باز شذن دروازه های اقتصاد ایران به روی کالاهای چینی بازار مملو از تولیدات بی کیفیت و تقلبی شد.

طبق آمارهای موجود در سال 1392 حجم بازار کالاهای قاچاق در ایران بیش از 25 میلیارد دلار معادل 87 هزار 500 میلیارد تومان بوده است!!! این رقم تنها شامل آن بخش از کالاهایی است که به نوعی شناسایی شده اند. هر چند در سال های اخیر اندکی از حجم ورود کالای تقلبی به کشور گرفته شده است اما اگر بخواهیم کالاهای تقلبی شناسایی نشده را نیز در نظر بگیریم، این رقم بسیار بیشتر از رقم سرسام آور اعلام شده است.

با توجه به رقم بودجه ایران در سال 96 که در حدود 1089 هزار میلیارد تومان است با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت حدود 7 درصد اقتصاد ایران درگیر کالاهای تقلبی است.

بی شک چنین حجم عظیمی از کالاهای تقلبی می تواند به شدت به اقتصاد کشور ضربه بزند. هر چند که سیاست های کلان اقتصادی دولت ها نقش مهمی در این زمینه دارد اما مصرف کنندگان نهایی نیز می توانند نقش بسیار تعیین کننده ای در این زمینه داشته باشند.

ماموریت و هدف ویکی فیک، به عنوان تنها مرجع تخصصی تشخیص کالاهای اصلی و تقلبی فراهم کردن مجموعه اطلاعاتی است که خریدار و مصرف کننده با دسترسی به آنها قادر به تشخیص دادن محصولات و کالاهای تقلبی خواهد بود.

اگر قصد خرید کالایی را دارید که دارای تخفیف زیادی است یا به هر نحوی از اصل بودن آن اطمینان ندارید به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به سایت ویکی فیک ویژگی های محصول اصل و تقلبی را مشاهده کنید.

تیم فنی ویکی فیک با دسته بندی محصولات و همچنین قراردادن امکان جست و جو در وبسایت امکان پیدا کردن محصول دلخواه شما را فراهم نموده است. همچنین در تلاش هستیم تا باا کوشش مداوم، بر تعداد کالاها و محصولات معرفی شده در سایت بیفزاییم.

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.